O NÁS & SHOWROOM

Naša firma je na trhu viac než 26 rokov. Prvé roky sme pôsobili v Topoľnici, posledných 13 rokov pôsobíme v Galante. Zo začiatku väčšina našich výrobkov putovala do predajní nábytku v širokom okolí. Spálňový nábytok, postele, predsiene, obývacie izby, písacie ,kancelárske, kuchynské stoly – to všetko sa vyrábalo v našej dielni.

Priestory v Topoľnici sme vyrástli a v roku 2006 sme našu výrobu presunuli do väčších priestorov v Galante. Postupne sme začali spolupracovať aj s kuchynskými štúdiami, pre ktoré vyrábame hlavne kuchynské linky a vstavané skrine.

Čoraz viac ľudí nás začalo navštevovať s tým, že chcú priamo od nás nábytok na mieru. Preto sme sa v minulom roku rozhodli dostavať novú budovu, v ktorej Vám predstavíme naše výrobky. V marci tohto roku sa sen stal skutočnosťou a otvorili sme náš prvý showroom v Galante, kde si môžete prísť pozrieť ponuku s našej výroby ako sú : kuchynské linky, spálňový nábytok -skriňa, posteľ, nočné stolíky, stoly kuchynské či konferenčné. Samozrejme, že všetok vystavený tovar slúži len ako inšpirácia, nakoľko sa zaoberáme výrobou nábytku na mieru pre každého zákazníka individuálne podľa jeho predstáv a rozmerov.

O firme | VHprodukt
O firme | VHprodukt

Našou najväčšou láskou sú však kuchynské linky. Rovné – rohové, nízke – vysoké, malé – veľké, dvierka: laminátové či už drevodekor alebo pastelové farby ( 140 dekorov), vysoký lesk, fóliované (až 88 tvarov dvierok s viac ako 160 farbami predných fólií), striekané ( v leskolom a matnom prevedení vo viac ako 2500 farebných odtieňoch RAL vzorkovníka), patina (v štýle provensal alebo vintage) , senosan ( 19 farebných odtieňov lesklom, matnom a v prevedení metalíza) ,dýha či masív. Snažíme sa ulahodiť každému zákazníkovi. Ku kuchynským linkám máme samozrejme v ponuke aj spotrebiče rôznych značiek, digestory, samozrejmosťou je aj veľký výber drezov a batérií.

K výrobkom z našej dielne poskytujeme aj montáže. Naši šikovný montážnici sú vždy pripravený a radi vyrazia aj smerom k Vám.

Ako jediný v širokom okolí máme pre Vás 3D modul na vyskladanie kuchynskej linky priamo v našom štúdiu. Je to len prvý náhľad toho, ako by mohla Vaša kuchynská linka vyzerať. Samozrejmosťou je aj 3 D grafický návrh. Ku každému zákazníkovi sa snažíme pristupovať individuálne a splniť všetky jeho predstavy k úplnej spokojnosti.

O firme | VHprodukt
O firme | VHprodukt
O firme | VHprodukt
O firme | VHprodukt